Ambarcılar
Reklam
Ambar Taşımacılık 29/04/2017

Ambar Taşımacılık

Ambar Taşımacılık,Ambar Nakliyat,Ambar Kargo, Ambarlar,Nakliyat Ambarı,Parsiyel Ambar,Parça yük Ambar.

Adsense kodu buraya gelecek

Ambar Taşımacılık
 
Son zamanlarda Taşıma sektöründe oldukça yoğunluk gösteren hizmetin adının Ambar olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat 2009 yıllarında önüne geçilemeyecek Nakliyat sektörünün yerini 2017 yılında Ambar sektörü % 60 oranda daha artış olduğu ispatlanmıştır. Buna en güzel örneği nakliyat firmalarının artık ambar hizmetide veriyoruz ve ya nakliyat yerine ambar olarak firmalarını adlandırılması en güzel örnekdir.Bunun sebebi ise artık yük taşıtmak isteyen müşterilerin sanal ortamlarda Nakliyat olarak değil Ambar olarak arama yaptıklarını keşfettik. Şimdi sizlere en çok aranan kelimelerin eskisi ve yenisi hakkında bir kaç bilgi vereceğim.
 
YURTİÇİ AMBAR FİRMALARI
 
Yurtiçi bölgelerimizde ve illerimizde  yük taşıma hizmeti almak isteyen tüm müşteriler x NAKLİYAT yada x NAKLİYAT FİRMALARI diye ararlardı. Şimdi ise bütün kullanıcılar %60 oranla daha yüksek arama terimleri ile x AMBAR FİRMALARI yada x AMBAR olarak arama yapmaktadır.
 
Zaten Taşıma tarihlerini incelerseniz ilk Nakliyat sektörünün başladığı dönemlerde dahi Ambar hizmeti verilmektedir. Fakat o dönemlerde Taşıma adı kullanıldığı için hiç kimse Ambar adını kullanmamıştır. İlk Ambar ismi ise 2009 yılında Parça Yük Taşıma sektörünün bir anda hızlanması ile başlamış hizmettir. Aslında bu hizmeti bir nevi Kargo şirketleri ile de eş değer tutabiliriz. Çünkü aralarında pek fazla bir fark yoktur gözle görülen farkları ise genelde fiyat farkıdır. Müşteriler aramalarını örneğin x KARGO TAŞIMACILIĞI diye yaptılar ama aradıklarında x AMBAR KARGO‘mu diye soruyorlar. Zaten arayan herkes Ambar ve Kargo firmalarının aynı hizmete tabi olduklarını bilirler.
 
x AMBAR MI ? x NAKLİYAT MI ?
 
Bu soruyu genelde müşterilerimiz firma operatörlerimize sormaktadır. Aldıkları cevap ise x AMBAR olarak verilmektedir sebepleri ise şunlardır.
 
Fiyat Farkı
Adres Teslimi
Parça Yük Taşıma
Yük Üstü Taşıma
gibi bir çok farkı ile en çok tercih edilen sektördür. 
 
Ambarcılar.Com olarak Ambar Firmalarını bir çatı altında toplamak için yaptığımız bir çalışmadır. Zamanın değerli olduğu ve stresli bir iş olduğundan dolayı fazla zaman kaybetmeden istediğiniz bölgenin ambarını tek bir site de bulmanıza yardımcı ambarcılar sitemiz.

Bu haber 2115 kez okundu.
Ambar Haberleri Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Ambar Bulmak Artık Çok Kolay (2344 kez okundu.) - 01/05/2017
  2. 2. Ambar Yetki Belgesi (2264 kez okundu.) - 29/04/2017
  3. 3. Ambar Taşımacılık (2116 kez okundu.) - 29/04/2017
  4. 4. Ambar Firmaları (1800 kez okundu.) - 29/04/2017
  5. 5. Ambar Nedir (3795 kez okundu.) - 28/04/2017
  6. 6. Ambar Nedir (2364 kez okundu.) - 24/04/2017
Facebook Yorumları